Kuusitunturi Oy Imatralla

Kuusitunturi Oy
Sukkulakatu 6 B
55120 IMATRA

Puh. 010 836 1000
Fax 010 836 1033

kuusitunturi.imatra@kuusitunturi.fi
www.kuusitunturi.fi

Y-tunnus: 0984753-1

Hallinto

Tommi Kuusitunturi
toimitusjohtaja
0400 746 024
tommi.kuusitunturi@kuusitunturi.fi

Asennukset

Jukka Nenonen
tekninen johtaja
0400 654 927
jukka.nenonen@kuusitunturi.fi

Jorma Heinonen
automaatioprojektit
0400 652 224
jorma.heinonen@kuusitunturi.fi

Jouni Kauppila
projektipäällikkö
0400 756 628
jouni.kauppila@kuusitunturi.fi

Ville Niiranen
projektinhoitaja
040 558 4734
ville.niiranen@kuusitunturi.fi

Tuomas Toiviainen
projektinhoitaja
0400 489 013
tuomas.toiviainen@kuusitunturi.fi

Ville Bohm
projektinhoitaja
040 809 2238
ville.bohm@kuusitunturi.fi

Pasi Partanen
projektipäällikkö
0400 278 642
pasi.partanen@kuusitunturi.fi

Huolto

Antti Pulkkinen
työnjohtaja
0400 718 446
antti.pulkkinen@kuusitunturi.fi

Myymälä

Helena Tiihonen
myymälänhoitaja
010 836 1031
myymala@kuusitunturi.fi

Talous- ja henkilöstöhallinto

Hanna Piiroinen-Ahvo
010 8361000
hanna.piiroinen-ahvo@kuusitunturi.fi

Kerro meistä kavereillesi

Sukkulakuja 8, Imatra

Luotettava sähköalan yhteistyökumppani

Jätä yhteystietosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Suosittele meitä:

Osuma.fi