Kuusitunturi Lahti Oy

Kuusitunturi Lahti Oy
Niemenkatu 73 B
15140 LAHTI

Puh. 03 782 4953
Fax. 03 782 4954

kuusitunturi.lahti@kuusitunturi.fi
www.kuusitunturi.fi

Y-tunnus: 0984757-4

Hallinto

Juha Kosonen
toimitusjohtaja
0400 926 548
juha.kosonen@kuusitunturi.fi

Asennukset

Pekka Poutanen
projektinhoitaja
0400 926 957
pekka.poutanen@kuusitunturi.fi

Jari Sievänen
paloilmoitinjärjestelmät/huoltotyöt sähkö
0400 686 435
jari.sievanen@kuusitunturi.fi

Juha Elo
projektipäällikkö
0400 137 527
juha.elo@kuusitunturi.fi

Jukka Lallukka
0400 164 886
heikkovirtajärjestelmät
jukka.lallukka@kuusitunturi.fi

Timo Mäkinen
050 911 2315
projektinhoitaja
timo.makinen@kuusitunturi.fi

Talous- ja henkilöstöhallinto

Eva Tuuli
03 782 4953
eva.tuuli@kuusitunturi.fi

Kerro meistä kavereillesi

Vuoripojankatu 18, lahti

Luotettava sähköalan yhteistyökumppani

Jätä yhteystietosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Suosittele meitä:

Osuma.fi