Kuusitunturi Lahti Oy

Kuusitunturi Lahti Oy
Niemenkatu 73 B
15140 LAHTI

Puh. 03 782 4953

kuusitunturi.lahti@kuusitunturi.fi
www.kuusitunturi.fi

Y-tunnus: 0984757-4

Hallinto

Juha Kosonen
toimitusjohtaja
0400 926 548
juha.kosonen@kuusitunturi.fi

Asennukset

Juha Elo
laskentapäällikkö, hankinnat
0400 137 527
juha.elo@kuusitunturi.fi

Timo Mäkinen
050 911 2315
projektipäällikkö
timo.makinen@kuusitunturi.fi

Jari Sievänen
Työnjohto/huoltotyöt
0400 686 435
jari.sievanen@kuusitunturi.fi

Jere Saarilahti
0400 728 780
projektinhoitaja (paloilmoitin,-turva/merkkivalo- ja savunpoistojärjestelmät)
jere.saarilahti@kuusitunturi.fi

Jukka Lallukka
0400 164 886
heikkovirtajärjestelmät
jukka.lallukka@kuusitunturi.fi

Pekka Poutanen
0400 926 957
projektinhoitaja, käyttöönottomittaukset
pekka.poutanen@kuusitunturi.fi

Huoltoasentajat

Harri Pesonen
050 511 8340 
harri.pesonen@kuusitunturi.fi

Mika Parkkonen
0400 167 004 
mika.parkkonen@kuusitunturi.fi

Marko Elo
040 828 9095 
marko.elo@kuusitunturi.fi

Antti Vähävuori
0400 239 235
antti.vahavuori@kuusitunturi.fi

Arttu Laine
0400 471 841
arttu.laine@kuusitunturi.fi

Janne Åkerman
044 517 0919 
janne.akerman@kuusitunturi.fi

Talous- ja henkilöstöhallinto

Eva Tuuli
03 782 4953
eva.tuuli@kuusitunturi.fi

Kerro meistä kavereillesi

Vuoripojankatu 18, lahti

Luotettava sähköalan yhteistyökumppani

Jätä yhteystietosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Suosittele meitä:

Osuma.fi